عمل بینی در بندرعباس


وقتی می روید عمل بینی انجام دهید یا مشکلی در بینی دارید یا فکر می کنید بینی شما مشکل دارد. عمل بینی یا برای درمان صورت می گیرد یا زیبایی. عمل زیبایی بینی را وقتی انجام می دهید به دنبال این هستید که چهره خود را زیباتر کنید، کمی تغییر کنید، بقیه عمل کردن شما چرا عمل نکنید و… . آمار عمل بینی در ایران و البته عمل بینی در بندرعباس چشم گیرشده است.


با عمل بینی فرد احساس اعتماد به نفس بالاتری می کند؛ مخصوصا اگر قبلا به خاطر بینی اش مسخره شده باشد. با یک تغییر کوچک در بینی چهره شما متفاوت و البته زیباتر از گذشته می شود. برای آن که عمل بینی در بندرعباس کمترین عوارض را داشته باشد بهتر است عمل بینی توسط متخصص انجام گیرد.

مشخصات جراح بینی خوب

یک متخصص عمل بینی در بندرعباس باید دارای تجربه کافی، تخصص لازم، سابقه تحصیلی و دارای نمونه کارهای موفق زیادی در عمل انواع بینی باشد و البته اخلاق کاری داشته باشد. انتخاب یک جراح خوب به شما کمک می کند تا نتیجه ی مطلوبی که از عمل در ذهن دارید را به چشم ببینید و عمل خوبی را تجربه کنید. عمل بینی در بندرعباس به دوصورت رینوپلاستی باز و رینوپلاستی بسته انجام می گیرد.

عمل بینی بندر عباس


شما برای شناخت بهترین جراح عمل زیبایی بینی در بندرعباس می توانید به کانال زیبایی ما یا سایت مراجعه نمایید. اسامی جراح های بینی و نمونه کارهای آنها را مشاهده نمایید. هرگونه سوال یا مطلبی دارید می توانید با شماره ۰۹۰۱۴۴۴۴۵۰۸ تماس بگیرید.

ابتدا باید جراح در یک جلسه شما را ویزیت نماید تا نوع بینی شما مشخص شود. در این جلسه حدود هزینه عمل را بپرسید زیرا بینی افراد مختلف هزینه خاص خودش را دارد. مسلما هزینه عمل بینی در قابل مقایسه با شهری مثل تهران نیست. بینی باید طوری عمل شود که با کل اجزای صورت هماهنگ باشد.

در اینجا نام چند مورد از پزشکان جراحی پلاستیک و زیبایی در بندرعباس را ذکر می کنیم:

۱دکتر سجاد حسنی

۲دکتر فرهاد اژدری

۳ دکتر الهه بهبودی

۴ دکتر علی جمشیدی

۵ دکتر رضا علیزاده

۶دکتر فرهاد ملاحسینی

۷ دکتر فردوس مذنبی

۸دکتر فرشاد وثوقی