جراحی بینی فانتزی

دراینجا میخواهیم به یکی از انواع جراحی بینی به نام جراحی بینی فانتزی اشاره کنیم. در حال حاضر جراحی بینی در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. سالانه هزاران عمل زیبایی بینی در مشهد و تهران انجام میشود. فرد با عمل بینی سعی میکند به زیبایی خود بیفزاید.


این عمل مناسب صورتهای بزرگ نیست. در عمل زیبایی بینی فانتزی ، بینی به صورت سربالا و سایز کوچک و با قوس پشت بینی همراه است. این قوس به زیبایی بینی و صورت می افزاید. اگر عمل موفقیت آمیز نباشد نمیشود عمل دیگری روی بینی فانتزی انجام گیرد زیرا بینی کوچک شده است.


باکمک گرفتن از بهترین جراحان در مشهد و تهران و نیز پیشرفت علم عوارض جراحی کمتر خواهد شد.
عمل جراحی بینی فانتزی نیز مانند دیگر عمل ها هزینه هایی دارد و نمیتوان مقدار ثابتی را برای آن بیان کرد، شما برای اطلاع از ریز قیمت ها به کانال مابپیوندید.

عمل بینی فانتزی


دراین عمل باید این را در نظر بگیرید که اگر بینی بیش از حد کوچک شود شما با مشکل تنفسی مواجه خواهید شد؛ درکنار زیبایی به سلامتی خودتان هم اهمیت بدهید. پزشک که میخواهدعمل را انجام دهد در تعیین درجه نوک بینی دقت کند تا زیاد بالا برود. تناسب بینی با صورت باید مد نظرجراح قرار گرفته شود. جراح با تجربه باید این عمل را انجام دهد تا دقت و تجربه اش کارگشا باشد و عمل باموفقیت انجام گیرد.

جهت مشاوره و رزرو نوبت با شماره ۰۹۰۱۴۴۴۴۵۰۸ تماس بگیرید.