عمل بینی گوشتی

برای بر طرف کردن نواقص ظاهری بینی افراد عمل جراحی رینوپلاستی یک روش بی خطر، موثر و آزمون شده می باشد. عمل بینی گوشتی نیز برای اصلاح و برطرف کردن اشکالات ساختاری بینی عقابی همچنین مشکلات تنفسی  مورد استفاده قرار می گیرد .در مورد بینی گوشتی نیاز است که مشخصات بینی گوشتی برای شما توضیح داده شود .

مشخصات بینی گوشتی :

  • پوست قسمت پائینی آن (نوک بینی‌)ضخامت بیشتری نسبت به نیمه بالایی دارد .
  • نوک بینی چرب و معمولا افتاده است
  • دانه‌های سیاه رنگ بر روی پوست قسمت پایین بینی‌ برخی‌ افراد دیده می شود ولی این امر برای همه ی بینی های گوشتی اتفاق نمی افتد.
  • بعد از تشخیص نوع بینی شما جراح می تواند از دو تکنیک رینوپلاستی باز و بسته استفاده کند .
عمل بینی
بهترین جراح بینی

جراح در این رابطه می تواند تکنیک مناسب برای هر بیمار را با توجه به خصوصیات طبیعی بینی و اهداف عمل جراحی تعیین نماید .همه ی تلاش جراح در جهت ایجاد تناسب در خود بینی گوشتی وایجاد ارتباط خوشایند تر بینی با دیگراعضای صورت است. پس حتما قبل از عمل نظرات جراح رادر مورد بینی ترسیمی بعد از عمل بینی جویا شوید.


چگونگی جراحی بینی

عمل جراحی بینی گوشتی حدود چهل دقیقه طول می کشد و نتیجه آن بسیار مطلوب می باشد در هنگام جراحی بینی گوشتی اصلی ترین اقدام جراح بینی گوشتی كاستن بافت از قسمتی و افزودن بافت به دیگر قسمت ها است.

بافت افزودنی در اکثر موارد غضروفی است كه از تیغه بینی جدا می‌شود. مواقعی به علت سابقه ضربه یا شكستگی یا به دلیل نامعلوم تیغه غضروفی بینی، استخوانی می‌شود و قابل استفاده نیست.

در این مواقع ازغضروف گوش استفاده می شود این نکته را یاداور شویم كه برداشتن غضروف از گوش اثر بسیاری كمی بر جای می‌گذارد و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

چون شكل دادن به بینی گوشتی بسیار مشكل است توصیه می‌كنم كه فقط توسط جراحان باتجربه انجام شود. برای کمک به شما عزیزان در این سایت بهترین جراحان بینی گوشتی در را معرفی کرده ایم.

عمل بینی گوشتی
بهترین جراح بینی گوشتی

در مورد بینی گوشتی و جراحی بینی گوشتی یک سری شایعه ات وجود دارد . قویترین شایعه در مورد بینی گوشتی بازگشت(در طول زمان)به شکل اول بینی بعد از جراحی بینی می باشد.

این شایعه درست نیست و آنچه كه از بینی كاسته یا به آن افزوده می‌شود به همان صورت باقی می‌ماند.

نکته مهم در مورد بینی گوشتی تورم شدید و طولانی‌ می باشد می توانید با انجام مراقبت های بعد ازعمل بینی گوشتی مدت زمان تورم را کاهش دهید.


مراقبت های بعد از عمل بینی

۱-درهنگام خواب از دو بالشت استفاده کنید.

۲-ماساژ و چسب زدن بینی با دقت بالایی انجام گیرد.

۳-تزریق آمپولهای ضد التهاب

۴-پرهیز از فعالیت های سنگین به مدت یک ماه

۵- به مدت سه هفته از رفتن به استخر خودداری کنید

۶- ازکمپرس سرد استفاده کنید

۷-عدم استفاده از سیگار و مشروب(حداقل یک ماه)

جراحی بینی مخصوصا عمل بینی گوشتی در با تعداد روز افزونی مواجه است.

هزینه جراحی بینی ۱۴۰۰

نکته قابل اهمیت ویزیت اولیه جراحی بینی است که از طریق این سایت بصورت رایگان می باشد. کافی است تماس بگیرید و تعیین وقت ویزیت شما انجام گیرد.

برای مشاوره تلفنی و رزرو ویزیت رایگان و همچنین اطلاع از هزینه عمل بینی با شماره ۰۹۰۱۴۴۴۴۵۰۸ تماس حاصل نمایید .