عمل جراحی بینی کرج

بینی هر فرد برایش هم جنبه زیبایی وهم جنبه سلامتی دارد. ظاهر انسان با چهره نمایان می شود و معمولا کوچکترین عیب در صورت خیلی زود خود را نشان می دهد . عمل جراحی بینی کرج بدلیل وجود جراحان متبحر و استفاده از روش های نوین جراحی در سال های اخیر عمل های جراحی زیبایی در کرج رشد چشمگیری پیداکرده است.

هر جای دنیا که توجه کنیم می بینیم عمل زیبایی انجام می شود . در ژاپن و چین عمل زیبایی چشم، آمریکا و اروپا عمل زیبایی سینه و اندام انجام میشود. و در ایران عمل زیبایی بینی صورت می گیرد. عمل زیبایی بینی در این سال ها در ایران بیشترین عمل جراحی زیبایی را به خود اختصاص داده است.

سالانه هزاران ایرانی عمل بینی انجام می دهند. به خاطر نژاد ایرانی بینی ما با اروپاییان متفاوت است. زیاد کوچک کردن بینی شاید اصلا با فرم صورت فرد مطابق نباشد و یا بعدها مشکل تنفسی ایجاد کند.

عمل زیبایی بینی
جراح زیبایی بینی

 بینی استخوانی بینی است که پوست نازک وغضروف ضخیم دارد. به راحتی می شود روی بینی استخوانی عمل بینی فانتزی (عروسکی) و عمل بینی نیمه فانتزی انجام شود. درعمل زیبایی بینی فانتزی، بینی قوس دار، کوچک  و نوک بالا عمل می گردد.بهترین جراح بینی کرج باید دارای مدرک معتبرو سابقه بالا باشد. درعمل زیبایی بینی نیمه فانتزی، بینی به میزان لازم کوچک و کمی قوس دارعمل می شود. هم ظاهرطبیعی و هم فانتزی دارد. در بینی گوشتی پوست بینی ضخیم و غضروف نازک است. در بینی گوشتی نمی شود بینی را زیاد تغییر داد و تغییرها آن قدربه چشم نمی آید.

برای عمل بینی در کرج ابتدا باید یک بهترین جراح بینی کرج انتخاب کنید. جراح بینی باید تخصص و تجربه لازم را داشته باشد. شما برای انتخاب جراح بینی خوب در کرج می توانید به کانال زیبایی در کرج بپیوندید. جراح های خوب بینی در کرج، رزومه و نمونه  کارهای آنها و هزینه های عمل بینی رادر کانال مشاهده کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره منشی تماس بگیرید. از بهترین جراح بینی یک وقت مشاوره رایگان بگیرید.

بهترین جراح بینی کرج :

  • دکتر منصور توفیقی ( تخصص گوش، گلو، بینی )
  • دکتر محمد رضا عظیمی ( تخصص گوش، گلو، بینی )
  • دکترشایسته شهمیرزادی ( تخصص گوش، گلو، بینی )

هزینه عمل بینی در کرج :

هزینه عمل بینی به دستمزد جراح، هزینه های جانبی و هزینه های بیمارستان بستگی دارد .