عمل بینی درتبریز

خانم ها و آقایان زیادی برای داشتن صورت زیبا اجزای صورت خود را عمل می کنند؛ یکی از عمل های زیبایی، عمل زیبایی بینی است. عمل بینی در تبریز نیز مانند شهرهای دیگر کشورها جزء پرطرفدارترین عمل های زیبایی است. وقتی به نظرمی رسد که لازم است بینی خود را عمل کنید؛ ابتدا باید بدانید که چه میخواهید ؟ قرار است با عمل بینی چه اتفاقی بیفتد؟ اصلا عمل موفقیت آمیز خواهد بود یا نه؟ چه کسی بینی شما را عمل می کند؟ هزینه عمل بینی در تبریز چقدر است؟ ابتدا با یک جراح جلسه مشاوره داشته باشید تا جنس بینی شما مشخص شود. از جراح سوالات خود را بپرسید. بپرسید آیا آنچه از عمل بینی خود می خواهید واقعی است؟ امکان دارد ؟ یا یک آرزو است؟ مثلا بینی شما گوشتی است واصلا نمی شود فانتزی شود.

برای آگاهی از میزان هزینه عمل بینی در تبریز و وقت ملاقات گرفتن از جراح عمل بینی در تبریز با شماره ۰۹۰۱۴۴۴۴۵۰۸ تماس بگیرید.


بینی خود را متناسب با بقیه ی اجزای صورت خود عمل کنید. اگر بینی خود را بیش از حد کوچک کنید؛ دچار مشکلات تنفسی می شوید و ممکن است به صورت شما نیاید. سعی نمایید بینی خود را طبیعی و در عین حال فانتزی عمل کنید یعنی نیمه فانتزی، تا هم زیبا باشد و هم طبیعی، تا به شما بینی عملی نگویند. از کسانی که عمل کرده اند بپرسید جراح آنها که بوده است؟ آیا از عمل خود راضی اند؟ به انچه قبل از عمل می خواستند رسیده اند ؟ مسلما در یک شهر بزرگ مثل تبریز، انتخاب بهترین جراح در بین جراح های بینی کار آسانی نیست.

عمل بینی در تبریز


ما شما را با بهترین جراح عمل بینی در تبریز آشنا می کنیم. شما ازبین بهترین جراح های بینی یک جراح را انتخاب کنید. نمونه کارهای جراح متخصص و با تجربه را در کانال زیبایی عمل بینی تبریزمشاهده کنید و با انتخابی آگاهانه اقدام به عمل کنید.

بهترین جراح بینی سال ۱۴۰۲ تبریز

در زیر شماری از بهترین جراحان زیبایی بینی در شهر تبریز برای شما معرفی میکنیم . جراحان بینی که با تخصص گوش ،حلق و بینی و سوابق کاری بالا و دارای فلوشیب های عمل زیبایی بینی میباشند .که کار شما را برای انتخاب بهترین جراح بینی آسانتر میکند. و در ادامه تعدادی از نمونه کارهای این پزشکان عزیز را برای شما قرار میدیم.

  • دکتر سحر زاهدی : جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
  • دکتر حمیرا رشدی : متخصص گوش وحلق وبینی و جراحی زیبایی بینی
  • دکتر سید محمد لاجوردی : متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
  • دکتر کوروش طاهری تالش : متخصص دهان ، فک وصورت