بهترین جراح بینی
انواع جراحی بینی
نوامبر 10, 2020
جراح بینی در تهران
بهترین جراح بینی در تهران
می 19, 2021

تزریق ژل به بینی

بعضی از افراد در بینی خود اشکالاتی دارند . ولی نمی خواهند به هر دلیلی عمل بینی کنند و از جراح می پرسند؛ راه دیگری ندارد؟ بله وجود دارد؛ استفاده از تزریق ژل و چربی به بینی.وقتی که بین بینی و پیشانی بیمار فرورفتگی باشد، ظاهر بینی بیمار، قوزدار به نظر می رسد.

برای رفع این مشکل، جراح با تزریق ژل و چربی ، آن جا را پر می کند. تا قوز بینی کمتر به چشم بیاید. تزریق به بینی سبب می شود ایراد های بینی دیده نشود. ولی این روش به مدت ۶ ماه یا کمی بیشتر ماندگار است و پایدار نیست.

بیمار بعد از این مدت دوباره نیاز به تزریق دارد. تزریق ژل به بینی یا تزریق چربی به بینی، اشکالات ظاهری بینی را مدتی از چشم دور می کند. ولی اشکالاتی مثل افتادگی بینی، بزرگی بینی، کجی بینی و… را نمی تواند رفع کند.

تزریق ژل
تزریق ژل و بوتاکس


ابتدا با یک جراح متخصص درباره معایب و مزایای روش های مختلف مورد استفاده صحبت کنید. جراح روش ها را برای شما توضیح می دهد و روش مناسب را به شما پیشنهاد می کند. آنگاه شما تصمیم بگیرید که کدام روش را برگزینید. جراح با توجه به وضعیت جسمانی بیمار و نیز توجه به سبک زندگی او بهترین روش را انتخاب می نماید.

ما شما را به بهترین جراح متخصص زیبایی معرفی می کنیم. کافی است برای رزرو نوبت یا مشاوره با جراح، با شماره ۰۹۰۱۴۴۴۴۵۰۸ تماس بگیرید.


تزریق ژل به بینی دو جنبه خوب دارد اول اینکه هزینه آن خیلی از عمل جراحی کمتر است. و دوم اینکه اگر شما برای مدت کوتاه قصد تغییر دارید می توانید از آن استفاده کنید. ازتزریق ژل به بینی در موارد رفع فرورفتگی ها، رفع فرورفتگی بین بینی و پیشانی، حجم دادن به بینی و… استفاده می شود.

تزریق ژل به بینی، بدون درد و غیر تهاجمی است. هزینه کمتری نسبت به عمل جراحی بینی دارد و دوره نقاهت کوتاهی دارد؛ برای همین طرفداران زیادی دارد.