عمل بینی در زنجان

در میان جراحی های زیبایی، جراحی زیبایی بینی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. عمل زیبایی بینی در زنجان طرفداران زیادی پیدا کرده است.

با توجه به تاثیر فوق العاده بینی در زیبایی و جذابیت چهره ،افراد زیادی برای اصلاح ایرادات ظاهری بینی تمایل به انجام جراحی زیبایی بینی دارند.

جهت دریافت نوبت برای بهترین جراح بینی در زنجان میتوانید با ما تماس بگیرید

سن مناسب انجام جراحی زیبایی بینی :

در دختران در سن پانزده سالگی و پسران در سن هفده سالگی است.شرط اساسی عمل بینی رسیدن به بلوغ جسمی و داشتن انتظارات واقعبینانه از نتیجه عمل بینی است.
افراد مسن نیز به شرط داشتن سلامت جسمی می توانند عمل زیبایی بینی انجام دهند،با افزایش سن بافت های بینی دچار سستی و افتادگی می شوند بالا بردن نوک بینی سبب جوانتر به نظر رسیدن و بهبود تنفس فرد میشود.

برای اطلاع از قیمت و مشاهده نمونه کار و عمل بینی در زنجان شما عزیزان میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید

تفاوت عمل بینی به روش باز و روش بسته:

در جراحی زیبایی بینی به روش باز برش کوچکی بر روی پوست زده میشود.به این ترتیب پوست را به سمت بالای نوک بینی میکشند وجراح به بافت های استخوانی و غضروفی دسترسی پیدا میکند.

و میتواند اصلاحات لازم را به کار ببرد.جراح بر کار خود مسلط است و شروع به اصلاح حالت قرینگی، فاصله بینی از صورت ، طول کلی بینی می کند.
در عمل بینی به روش بسته برشی بر روی پوست ایجاد نمی شود و بیشتر برش ها داخلی است.

انتخاب تکنیک مناسب قواعد سختگیرانه ندارد هر کدام از روش ها مزایا و معایب خود را دارند. اما انتخاب روش مناسب با توجه به گستره تغییرات مورد نیاز و نظر جراح انجام میگیرد.

بهترین جراحان زیبایی بینی در زنجان :

  • دکتر ناتاشا بزرگ زاده ( متخصص گوش حلق و بینی )
  • دکتر فرزانه نژادیان ( متخصص گوش حلق و بینی )
  • دکتر ناصر حکمی( متخصص گوش حلق و بینی )
  • دکتر محمد علی قربانیان ( متخصص گوش گلو بینی و جراحی سر و گردن )