عمل بینی در سنندج

برای رفع انحراف بینی، پولیپ، شکستگی انجام جراحی زیبایی بینی موثرترین روش است.عمل بینی در سنندج یک عمل زیبایی پر طرفدار است که طیف جوان بیشتر علاقه به این نوع جراحی دارند.و به دنبال بهترین جراح هستند که شما عزیزان میتوانید از طریق این سایت نمونه کار عمل بینی در سنندج رامشاهده کنید. هم چنین جهت نوبت دهی عمل بینی در سنندج میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

تاریخچه عمل زیبایی بینی

تاریخچه عمل بینی در ایران:
پدر جراحی زیبایی ایران، دکتر سیروس آصانلو پس از تحصیل به آمریکا و انگلیس سفر کرد و در سال ۱۳۱۹ به ایران بازگشت و در سال ۱۳۲۱ جراحی بینی در ایران انجام شد .ایشان شاگردان زیادی را تعلیم دادند و اینگونه جراحی پلاستیک رواج بافت.
عمل بینی جز محبوب ترین جراحی های زیبایی در دنیا است. میل به زیباتر شدن در ذات تمام انسان ها وجود دارد خوشبختانه پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی رسیدن به این میل را امکان پذیر ساخته است.


کاندید مناسب انجام عمل بینی :
حداقل سن مجاز انجام جراحی بینی پس از بسته شدن صفحات رشد بینی است ، سن توقف رشد صفحات بینی در پسران هفده سالگی و دختران پانزده سالگی است.
متقاضیان انجام عمل بینی باید از سلامت عمومی برخوردار باشند واز خطرات جراحی آگاه بوده و انتظارات واقعبینانه از نتیجه جراحی داشته باشند.


بهترین جراح عمل بینی در سنندج:
انتخاب جراح ماهر وبا تجربه تضمین کننده نتیجه خوب از عمل بینی است. از خصوصیات جراح پلاستیک خوب میتوان به داشتن پیشینه مثبت و هنرو مهارت کافی در جراحی های بینی اشاره کرد.مشاهده عکس های بیماران قبلی جراح، کمک زیادی در انتخاب جراح خوب می کند. به علت اضطراری نبودن عمل بینی بیماران فرصت کافی برای تحقیق و بررسی جهت انتخاب جراح را دارند.
فراموش نکنید که پزشک منتخب باید توجه ویژه ای به مسیر های هوایی بینی داشته باشد تا از بروز هرگونه مشکل تنفسی جلوگیری شود.

برای طلاع از هزینه عمل بینی و مشاهده نمونه کار و دریافت نوبت از بهترین جراح بینی در سنندج بامشاورین ما در تماس باشید

قبل ازعمل بینی


هشت ساعت قبل از جراحی از خوردن وآشامیدن پرهیز کنید.
دو هفته قبل از عمل مصرف دخانیات و سیگار(قلیون) را قطع کنید. نیکوتین موجود در قلیان و سیگار موجب تنگ شدن عروق خونی شده و روند بهبود را کند می کند.
باید پزشک را از داروهایی که مصرف می کنید مطلع کنید بیماران از مصرف آسپرین ، ایبوپروفن و رقیق کننده خون خودداری کنند.
رعایت رژیم غذایی سالم در روزهای منتهی به عمل جراحی سرعت بهبود را افزایش میدهد بنابراین از سبزیجات و میوه و دانه های غلات مصرف کنید.
روز قبل از جراحی استحمام کنید و در روز جراحی از محصولات آرایشی استفاده نکنید.
در روز جراحی آزمایش های خود را به همراه داشته باشید.

پس از بیهوشی جراح برشی در داخل سوراخ بینی یا دیواره بین آن ایجاد میکند تا پوست بینی را از بافت زیرین آن جدا کند .سپس جراح اصلاحات لازم را انجام می دهد جراح پوست را روی خطوط جدید بخیه میزند.


تکنیک های جراحی بینی:
تکنیک بسته: تمام برش ها از داخل بینی زده می شود با این وجود جراح به ناحیه وسیعی از بینی دسترسی دارد اما پزشک دید مستقیم به ناحیه مورد نظر ندارد.


تکنیک باز: محل ایجاد برش در این روش دیواره بین دو سوراخ بینی است .جراح پوست را از ساختار زیرین جدا میکند و با دقت بالا به اصلاح غضروف و استخوان بینی می پردازد . جای اسکار بسیار کوچک بوده و دیده نمی شود.

بعد از عمل بینی

هفته اول پس از جراحی آتل برداشته می شود.
پس از گذشت شش ماه تا یکسال نتیجه نهایی عمل بینی مشاهده میشود.
تا چند هفته پس از عمل مصرف دخانیات ممنوع است.
سه روز ابتدایی از کمپرس سرد استفاده کنید.
به منظور کاهش ورم هنگام استراحت سر را بالا تر از پاها نگاه دارید.
سبزیجات تازه ،میوه ، میگو مصرف کنید.
تا چند روز ترشح خونابه طبیعی است.
از انجام حرکات ورزشی شدید اجتناب کنید.
غذا های نرم و میکس شده میل کنید.


هزینه عمل بینی در سنندج
هزینه عمل زیبایی بینی با توجه به میزان تجربه جراح، امکانات جراحی، موقعیت جغرافیایی، بیهوشی ، نوع بینی و مراقبت های لازم درهنگام بهبودی تخمین زده می شود.

بهترین جراحان زیبایی عمل بینی در سنندج :

  • دکتر نعمت الله میرزایی ( متخصص گوش حلق و بینی )
  • دکتر بهمن قمری ( متخصص گوش حلق و بینی )
  • دکتر ناصر رحمان پناه (متخصص گوش حلق و بینی )

برای اطلاع از هزینه عمل بهترین جراح بینی در سنندج با مشاورین ما در تماس باشید